Günlerdir transferleri için uğraşan kırmızı şeytanlar transferin iç yüzünde kulüplerden baskı yaptırabileceği konuşuluyor.

Mourinho’nun Tottenham’dan Ivan Perisic , Eric Dier ya da 40 milyon sterlin olan Matic’i istediği Independent gazetesi tarafından defalarca kez yazılmış ve çizilmişti.

Her ne kadar bu transferler adil ve olumlu gidiyor gibi görünse de transferlerin iç yüzünden kulüpler ve oyuncular arasında bir kızışma da olabilir.

Ivan Perisic ve Nemanja Matic, Jose Mourinho’nun Manchester United için istediği iki önemli futbolcu konumundalar. Perisiç’i tutmaya istekli olan Inter Milan Anthony Martial!ı gözüne kestirdi ve Manchester United kulübünden bu oyuncuyu transfer teklifine ekstra olarak katılmasını istedi, Telegraph, Fransa’lı uluslararası şirketin borç istediğini bildiren Inter, 20 milyon € artı Pericic için Martial’ı da istedi.

Bu arada, tek başına antrenmanlara katılan ve çalışan Matic, Chelsea’yi bu yaz terk etmekten emin görünüyor; ancak orta saha oyuncusu United’a gitmek istiyorsa bu konuda baskı görebilir.

Başka bir kaynağa göre ise Inter Mılan, Manchester United kulübünden 49 milyon sterlin bedel talep ediyor ve Manchester United bu rakama henüz onay vermiş ve resmi açıklama yapmış değil.

kaynak(espnfc.com)

Kaynak: Ofpof
Kaynak

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.