Beğen Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Birinci Dünya Savaşı sonrasında Birmingham, İngiltere’de faaliyet gösteren Peaky Blinders adlı çeteyi anlatan suç-drama konulu televizyon dizisi, dördüncü sezonunun dördüncü bölümüne giriyor.

Ancak 4. sezonun başından beri ortalıkta görünmeyen Tom Hardy‘nin canlandırdığı karakter Alfie Solomons, yokluğuyla dizi hayranlarını endişelendiriyordu.

Neyse ki BBC bu endişelere cevap niteliğinde bir fragman yayınladı ve yeni bölümlerde Tom Hardy’nin diziye geri döndüğünü gösterdi.

Every week you ask us when Tom Hardy is coming back to #PeakyBlinders. So here's an EXCLUSIVE look at the long-awaited return of Alfie Solomons… 😎 pic.twitter.com/sVe7OT0snv

— BBC Two (@BBCTwo) December 4, 2017

En son üçüncü sezonda izlediğimiz Hardy’nin karakteri için dizinin yaratıcısı şu ifadeleri kullandı: “Yeniden Alfie hem bir arkadaş hem de bir düşman olacak. Ona güvenemezsin ama onun Alfie Solomons gibi davranacağına güvenebilirsin”

Yeni sezona muhteşem bir başlangıç yapan Peaky Blinders‘ın yayınlanan bu sezonu hakkında daha fazla bilgi için diziyle ilgili bir önceki haberimizi okuyabilirsiniz.

Peaky Blinders’ın Yeni Sezonu Hakkında Her Şey

Beğen Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
Kaynak: Wannart
Kaynak

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.