Bizi inciten durumlara mantıklı yaklaşmak, düşüncelerimizi disipline etmek gibi etkiler söz konusu. Gökyüzü hem karışık hem de bütün bu karışıklıklara karşı hassas. Burcunuz 5 Aralık’ta nasıl etkiler altında?

5 Aralık Günlük Burçlar
KOÇ

İçinde bulunacağınız diyaloglarda kolay alınmanız muhtemel. Bugün biraz daha hassassınız. İlişkinizde gereğinden fazla sorguladığınız konular hatta bazı takıntılarınız söz konusu olabilir. Eşinize, uzun süreli partnerinize karşı beklentilerinizi normalden daha yüksek tutuyor olabilirsiniz. Düşünceleriniz ve diyaloglarınızda sabit fikirli tutumlar sergiliyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkileri Bitiren Nedenler

BOĞA

Boğa burcu hislerinizi anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Mantık ve duygu dengesinin sürekli değişeceği bir gün olabilir. Bazı konularda önünüzü görmekte, karar almakta zorlanıyorsunuz. Kendinize biraz zaman ayırın. Ciddi kararlar vermek için doğru bir zaman diliminde değiliz. Eşinizle olan ilişkinizde güzel gelişmeler söz konusu.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin

İKİZLER

İkizler burçları özellikle duygusal konularda kararsızlıklar yaşıyorlar. Duygularınızla aranız, mantığınızla olduğu kadar iyi değildir. Üstüne bir de bu ara duygularınızda artış var. Bu kadar fazla duygu yükü ile baş etmeyi bilmediğiniz için bocalıyorsunuz. Yönünüzü belirlemek, yeni bir hedef belirlemek için uygun zamanlarda değilsiniz. Yeni yılda daha güzel başlangıçlar yapabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Aşık Olmak ve Aşık Olduğunu Anlamak

YENGEÇ

Gerilemeye başlayan Merkür, size daha önce günlük hayatınızda karşınıza çıkan ama bir türlü gerçekleşmemiş fırsatları geri getirecektir. Yaptığınız her işin bumerang gibi size dönmesi söz konusu olabilir. Ufak tefek aksaklıklara karşı hazırlıklı olmalısınız. Giderek keyfiniz ve hayat enerjiniz yükselecek.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatına Renk Kat!

ASLAN

5 Aralık düzenleyeceğiniz organizasyonlar ve gün boyu katılacağınız toplantılarla ilgili problemler söz konusu olabilir. Hayat enerjinizin değiştiğini, daha kararlı ve düzenli bir döneme geçtiğinizi fark edeceksiniz. Aslan burçları için aileye daha fazla zaman ayırma ve içe dönme zamanı. Geri dönüp bakmak, kendinizi sorgulamak isteyebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayat Amacını Bulmaya Hazır Mısın?

BAŞAK

İkili ilişkiler konusunda şansınız artıyor. Yeni ve size iyi gelecek bir çevreye giriş yapmış veya yapıyor olabilirsiniz. Ailevi konularda düşünceleriniz netleşmiş, daha kararlı bir tutum sergilemeye başlamış durumdasınız. İş yerinizde kendinizi eviniz gibi hissediyorsunuz. Maddi anlamda sizi rahatlatacak gelirler hanenize giriş yapabilir.

TERAZİ

Yolculuklar, eğitimler ve hukuki süreçlerle ilgili sıkıntılarınız söz konusu olabilir. İşinizi şansa bırakmayın. Uçak, otobüs gibi ulaşımı tekil seyahatleriniz varsa zamanından önce alanda veya garda olmaya çalışın. Aşk hayatınızdaki bulanıklığın ve hayal kırıklıklarının sizi değiştirdiğini ve güçlendirdiğini fark edeceksiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Tatile Uçak İle Gidecekler Dikkat!

AKREP

Akrep burcu her anlamda içe dönük ve dikkatli olmanız gereken bir gün. Hislerinize her zaman güvenen insanlarsınız ama bugün durum daha da kritik. Bir sensör gibi etrafınızdaki her konuyu rahatlıkla hissedeceksiniz. Kararlarınızda hislerinize mutlaka güvenin. Maddi anlamda alınması gereken bazı dersler var. Artık daha kararlı bir tutum içindesiniz.

YAY

İkili ilişkilerin hassasiyet içerdiği bir gün. Alınganlıklar yaşanabilir. Belki de sadece partnerinizin ilgisine ihtiyaç duyduğunuz bir gündür. Yay burçları 2017 yılında kendilerini çok geliştirdiler. Son zamanlar çok daha etkili olabilir. Yıl bitmeden kendinizle ilgili çok önemli kararlar alabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kaybetme Korkusu İlişkileri Nasıl Etkiliyor?

OĞLAK

Günlük rutinlerinizde kendinizi konfor alanınızda hissediyorsunuz. İş yeriniz, iş arkadaşlarınız size iyi geliyor. Kariyer hayatınızda beklediğini aksiyonların gerçekleşmemiş olması, var olan hırsınızı biraz rölantiye almış olabilir. Zamanlamanın gücüne güvenin. Eğer kozmetik, güzellik, moda vb. bir alanda çalışıyorsanız, işleriniz hız kazanabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Motivasyonunuzu Arttıracak Ofis Dekorasyonları

KOVA

5 Aralık fazla hassas, fazla duygusal bir gün. İçinizde belli konulara karşı olan istekleriniz aşırı derecede artabilir. Hayallerinize karşı daha duyarlı ve adım atar bir tutumda olabilirsiniz. Kova burçlarının kariyer hayatları ile alakalı rehavetler veya tam tersi olarak çok büyük hareketlenmeler söz konusu olacaktır. Çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizde yeni kararlar alabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Verimli Ve Hızlı Çalışma İçin Yapılacak Şeyler

BALIK

Aile içindeki konular sizi gereğinden fazla etkiliyor olabilir. Duygusal anlamda üstünüzde olan baskılara dayanamıyorsunuz. Kaçmak isteseniz de bu aralar onu da başaramıyorsunuz. Sorumluluklarınız üzerinize yük yapıyor. Kariyer hayatınızla ilgili, bir süredir sıkıntı olduğunuz bir süreci sonlandırabilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yasemin Ormanyazarlar

Kaynak: Kadın.com
Kaynak

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.