Trabzonsporlu futbolcu Burak Yılmaz, 3-0 kazandıkları Antalyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor’un 3-0 kazandığı Antalyaspor karşılaşmasında 2 gol kaydeden Burak Yılmaz, maçlara tamamen sonuç odaklı baktıklarını söyledi, “Bundan sonraki hedefimiz de yukarıları yakalamak olacak” dedi.

Burak Yılmaz, “Çok özel bir dönemden geçiyoruz. Takım içinde ve hocalarımızla yaptığımız konuşmalarda iyi oyunun çok önemli olmadığı, 3 puanın önemli olduğu bir dönemden geçiyoruz. Maçlara tamamen sonuç odaklı bakıyoruz. Antalyaspor maçını kazandığımız için mutluyuz. Eksiklerimiz var, yine de olacaktır. Kazandıkça eksiklerimizi gidermeye çalışacağız. Bugün taraftarımıza çok teşekkür ediyoruz. Pazartesi olmasına rağmen bizleri yalnız bırakmadılar. Onlar bizi bırakmasın, biz de onları mutlu etmeye devam edelim” ifadelerini kullandı.

“Olcay’a gol attırmak istedim”

Burak, bir pozisyonda kendisi müsait durumdayken Olcay’a çıkardığı pas ile ilgili olarak ise şunları söyledi:

“Olcay cezası nedeniyle 3 haftadır yoktu. Çok da üzgündü. Olcay’ı görünce golü o atsın istedim. Ben de atabilirdim ama Olcay atsın, moral bulsun istedim. Kısmet olmadı. Bu hafta olmadı, önümüzdeki haftalara inşallah. Bundan sonraki hedefimiz de yukarıları yakalamak olacak.”

Dursun Özbek’ten Fatih Terim açıklaması

Ümit Özat: ‘Yahudi halkından ve kamuoyundan özür diliyorum’

Aykut Kocaman: “Başakşehir puan ortalamasının üzerinde…”

Kaynak: Milliyet Skorer
Kaynak

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.