Esenler’de bir grup henüz bilinmeyen bir nedenle kazma, sopa ve taşlarla bir araca saldırdı. Saldırı anı güvenlik kamerasına yansırken, olayda aracın hemen yanında polis ekibinin olduğu görüldü.

Olay geçtiğimiz günlerde Esenler Kazım Karabekir Mahallesi’nde meydana geldi. Ellerinde kazma, taş ve sopalar bulunan grubun trafiğin durduğu caddede bağırarak ilerlediği görülüyor. Aralarında kadınların da bulunduğu grubu gören bir sürücü manevra yaparak geri dönmek istiyor. Ancak bu araç birden grubun hedefi haline geliyor.

Sürücü ve yanındaki arkadaşı aracı terkederek kaçıyor. Öfkeli grup sürücü ve arkadaşına dokunmuyor ancak sahipsiz kalan aracı kazma, sopa ve taş ile adeta parçalıyor. Bu sırada saldırıya uğrayan aracın hemen yanında polis aracının olması dikkat çekiyor. Saldırı sonrası araç kullanılamaz hale geliyor. Saldırı sırasında çevredekilerin kaçışması da güvenlik kamerasına yansıyor. Çok sayıda polis ekibi olay yerine takviyeye geliyor. Olayla ilgili emniyetten henüz açıklama yapılmadı.

İSTANBUL/DHA

Kaynak: Karar
Kaynak

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.