Google Home Mini düzenlenen özel etkinlik ile duyuruldu. İlk versiyonu ile büyük başarı yakalayan Google’ın ev asistanı şimdi yenilenmiş ve bütçe dostu versiyonu ile karşınımızda.

Google Home Mini özellikleri ve fiyatı

İlk versiyona göre hayli portatif hale getirilen Google‘ın ev asistanı yepyeni özellikleri ile dikkat çekiyor. Duyuru sırasında “Form ve boyut önemli bir nokta” diye söze başlayan Google, Home Mini‘yi tanıtırken tasarım hatlarını ön plana çıkarttı.

Özel bir kumaş kullanan Google Home Mini 4 LED ışık barındırıyor. Ayırca Mini’yi Chromecast ile bağlayabiliyor, böylece Google cihazları arasında bir ekosistem kurabiliyorsunuz.

Google Home Mini üç farklı renk seçeneği ile satışa çıkacak. Mercan, tebeşir beyazı ve kömür renkleri ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bugün ön siparişleri başlayacak olan cihaz, 19 Ekim‘de Google Home’un satışa sunulduğu 7 farklı ülkede satışa çıkacak.

Ayrıca Mini versiyon son derece uygun bir fiyatla karşımıza çıkıyor. Google Home Mini sadece 49 dolarlık bir satış fiyatına sahip.

Ayrıca bugüne kadar iPhone’da gördüğümüz iPhone’mu bul uygulaması benzeri bir sistem cihazda yer alıyor. Android ve iPhone cihazlarla tamamen uyumlu çalışacak olan bu sistemle, cihazınız sessizde bile olsa onu kolayca bulabileceksiniz.

:: Google Home Mini’yi nasıl buldunuz?

Kaynak: ShiftDelete.Net
Kaynak

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.