WWE 2K18 sadece içerisinde kendisine ait içerikler bulunmuyor. Eğer oyunun herhangi bir sürümünü satın alırsanız, WWE markasının sevilen kart oyunu WWE SuperCard için de ekstra içeriklere sahip oluyorsunuz. Bizler de zaten bu yazımızda sizlere o içeriklerden bahsedeceğiz, bu içerikleri nasıl, ne kadara alabileceğinizi söyleyeceğiz. Eğer bu oyuna ait daha fazla içerik arıyorsanız, WWE 2K18 hakkında bilmeniz gereken her şey başlıklı yazımıza mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Daha önce de dediğimiz gibi, WWE SuperCard oyunu için olan içerikler, oyunun 3 sürümünde de var. Bu sürümlerin adı ise sırayla Standart Edition, Deluxe Edition ve Cena (Nuff) Edition. Öncelikle Standart Edition’dan bahsedelim. Oyunun bu sürümü, adı üstünde oldukça klasik. Sadece ana oyun var. Herhangi bir perakendeciden alabileceğiniz bir sürüm. Deluxe Edition ise içerisinde Season Pass ögesini ve ön sipariş bonuslarını bulunduruyor. Cena (Nuff) Edition ise oyunun koleksiyoncu sürümü. Eğer bu üç sürümden bir tanesini kutulu olarak alırsanız, kutunun içinde veya arkasında bir QR kodu göreceksiniz. Bu QR kodunu WWE SuperCard ile okutursanız, ekstra kart hediye edilecek sizlere. Mesela, WWE 2K18: Cena (Nuff) Edition içeriği hemen aşağıdadır.

2 özel John Cena SummerSlam ’17 seviyesinde kart2 özel Rob Van Dam SummerSlam ’17 seviyesinde kart2 özel Batista SummerSlam ’17 seviyesinde kartÖzel John Cena kart arkasıÖzel Cena (Nuff) kart arkasıUltimate Seth Rollins kartı3 rastgele Elite kartÖzel WWE 2K18 kart arkası

WWE 2K18: Cena (Nuff) Edition haricinde, dediğimiz gibi oyunun Standart Edition ve Deluxe Edition sürümlerinde de özel kartlar bulunuyor. Bu sürümlerin içeriğini de hemen aşağıdan görebileceksiniz. Fakat bunun öncesinde sizlere küçük bir not sunmak istiyoruz: Eğer bu oyunu dijital olarak satın alırsanız, ekstra WWE SuperCard içeriklerine ulaşamıyorsunuz. Çünkü dijital içeriklerde fiziksel bir şey olmadığı için doğal olarak QR kodu da bulunmuyor. Şimdiden uyaralım.

Ultimate Seth Rollins kartı3 rastgele Elite kartÖzel WWE 2K18 kart arkası

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaynak: Leadergamer
Kaynak

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.